ZZ-ANIMACJA główna

Autoryzowany dealer firm: Stihl, Honda, Stiga, John Deere

Kontakt

Piła, ul. Rodakowskiego 99
telefon: 67 213-71-86


Nakło, ul. Bydgoska 1
telefon: 600 128 328


e-mail: sklep@derezinski.pila.pl

zobacz więcej

Facebook YouTube

Jesteśmy przedstawicielem firm

STIHL www.stihl.pl

STIHL logoMarka której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, światowy lider urządzeń do pielęgnacji lasu i ogrodu. Niemiecka marka ceniona za solidnośc i jakość. Pewność jutra, łatwa dostępnośc serwisów oraz części zamienych.

Do grupy STIHL należy również marka VIKING, ceniona marka której docelową grupą klientów są bardzo wymagący użytkownicy ceniący solidność wykonania oraz ergonomię pracy. VIKING specjalizuję się w produkcji kosiarek, minitraktorków oraz rozdrabniaczy ogrodowych.

 

 

STIGA www.stiga.pl

STIGA logoSTIGA to marka bardzo dobrze kojarzona z dobrej jakości urzadzeń do pielęgnacji ogrodu.

Czołowy dystrybutor specjalistycznych minitraktorków tak i dla przydowowego ogrodu jak i dla profesjonalnych firm komunalnych. Zastosowane nowoczesne rozwiązania  pozwalają czerpać radość z koszenia. Wygoda i komfort stawiana jest na pierwszym miejscu.

 

 

 

JOHN DEERE www.deere.pl 

Doskonale znana marka specjalizująca się w sprzęcie rolniczym posiada równiez w swojej ofercie całą gamę kosiarek oraz traktorków dla mniejszych i większych ogrodów. Doskonała jakość !

 

 

 

HONDA www.mojahonda.pl

HONDA logoHONDA - jedyny dystrybutor sprzetu ogrodniczego w F1.

Nie każdy zdaje sobie sprawę że Honda to nie tylko niezawodnośc japońskich aut ale równie niezawodne urzadzenia do pielęgnacji ogrodu, pompy wodne, sprzęt pożarniczy, agregaty prądotwórcze, jak i cały asortyment łodzi oraz silników zaburtowych.