ZZ-ANIMACJA główna

Autoryzowany dealer firm: Stihl, Honda, Stiga, John Deere

Kontakt

Piła, ul. Rodakowskiego 99
telefon: 67 213-71-86


Nakło, ul. Bydgoska 1
telefon: 600 128 328


e-mail: sklep@derezinski.pila.pl

zobacz więcej

Facebook YouTube

Informacje o firmie

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w roku 1991, Od początku zajmowaliśmy się zaopatrywaniem wymagających klientów w profesjonalny sprzęt do pielęgnacji ogrodu, sprzęt dla leśnictwa oraz dla branży budowlanej.

Od 2000 r. jesteśmy autoryzowanym dealerem niemieckiej firmy STIHL wraz z jej podlegającą marką VIKING – dystrybutora wysokiej jakości sprzętu ogrodniczego.

W 2005 roku podjęliśmy również współpracę z polskim dystrybutorem marki Honda Power Equipment – częścią japońskiego koncernu odpowiedzialną za maszyny i urządzenia.

Od wielu lat integralną częścią naszej oferty stanowią również urządzenia dla ogrodu produkcji firmy STIGA – lider segmentu kosiarek samojezdnych i odśnieżarek.

W 2008 roku otworzyliśmy oddział naszej firmy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego w Nakle nad Notecią. Punkt oferuje sprzedaż jak i serwis.

Długoletnia współpraca z uznanymi w branży firmami pozwoliła nam zdobyć cenne doświadczenie które staramy się przekazywać użytkownikom.


Naszym atutem jest kompleksowa obsługa przed sprzedażna oraz  dbałość o obsługę serwisową urządzeń by służyły Państwu bezawaryjnie przez wiele lat.


Sprzedaż każdego urządzenia to również kompleks usług świadczonych przez naszych pracowników. Instruktaż operatora, przygotowanie oraz pierwsze uruchomienie urządzenia to tylko niektóre z dodatkowych usług zawartych w cenie każdego wyrobu.

Dodatkowo oferujemy transport sprzętu wprost do Państwa, gdzie po dokładnym instruktażu pomożemy w pierwszych krokach z nowym urządzeniem.

My nie sprzedajemy  „kota w worku” sprzęt musi być sprawdzony, uruchomiony i oddany w ręce poinstruowanego klienta gotowy do pracy.

 

Zapraszamy